אמירת קדיש בתשלום

אמירת קדיש בתשלום 

תיקון נפטרים

לשון הרב יהודה פתייה זצ”ל בספרו “מנחת יהודה” :

אם המשפחה, קרובים או חברים של הנפטר רצונם לעשות נחת רוח לנפטר, להושיעו ולהצילו מכף הקלע ומדינה של גיהינום, שהוא נידון בהם, או לגרום עליה ותענוג רוחני לנשמתו – אין שום אופן, כי אם לשפוך שיח ולהרבות בתפילה בפני מלכו של עולם בעד המת ההוא. וייקבצו עשרה אנשים כשרים יודעי ספר וילמדו לזכותו להרבות עבורו זכויות, ויאמרו קדיש כתקנת חכמינו ז”ל, בכל ה 3 תפילות ביום, במשך כל שנת הפטירה. ואחרי כן יעשו למת סדר תיקון נפטרים.

אבל יקר, אמירת קדיש הוא תקנת חכמים ותיקון חשוב וגדול לעילוי נשמת יקירכם ע”ה, להביא מנוחתו עדן ועידונים, ע”כ חשוב לקחת יוזמה ולהיות חלק במפעל הזה !

למה אמירת קדיש בתשלום ?

אמירת קדיש בתשלום – התשלום הוא יותר נכון תרומה שעוברת כתמיכה באברך תלמיד חכם, אחראי, שאומר את הקדיש, 3 תפילות ביום בנחת ובכוונה לשם שמיים, וגם לומד משנה אותיות נשמה. עצם אחזקת לימוד התורה והתפילות ועבודת השם של האברך, יחד עם הקדיש שאומר – עושה ייחודים, נחת רוח, ותיקונים נפלאים לנשמה של יקיכם לבוא על מקומה בעולמות עליונים ומנוחתה עדן ועידונים בעולמות העליונים, מול כיסא הכבוד.., על כן שווה להשקיע בכך סכום סימלי ומעבר לכך.., לקריאה נרחבת על מעלת וחשיבות אמירת קדיש כנסו למאמר >> קדיש

השכבה

אמירת קדיש בתשלום, במשך שלוש תפילות ביום, ע”י אברכים, תלמידי חכמים אחראים – יאמרו קדיש יתום לעילוי נשמה + לימוד משנה לעילוי נשמה יום יום, עבור יקירכם = כל התפילות, במשך השנה כולה, וביום הפטירה.

פרטים נוספים למשפחת האבל המעוניינים באמירת קדיש בתשלום [תרומה]: 

1. אמירת קדיש חד פעמי : בתרומה סימלית : נתקעתם ? יום השנה, יארצייט של ההורים או משפחה מתקרב, ואין מי שיאמר קדיש עבורם או אם אין באפשרותכם להגיע לבית הכנסת ? נשמח לעזור ! אמירת קדיש יתום – שלוש תפילות, ע”י תלמידי חכמים, לעילוי נשמה + לימוד משנה לעילוי נשמה. בתרומה נוספת ניתן גם לערוך סעודת עניים להרבות ברכות וזכויות לעילוי נשמת יקירכם (סעודה מינימלית של עשרה אנשים 180ש”ח).

2. בתרומה חודשית: החל מ- 18ש”ח עד 52ש”ח יאמרו תפילת קדיש יום יום רבני הישיבה, בצורה אחראית ואמינה ובכוונה – עבור עילוי נשמת יקירכם.

3. בתרומה חודשית: החל מ- 78ש”ח יאמרו קדיש יתום כל התפילות ביום + ילמדו משנה לעילוי נשמה, במשך כל שנת הפטירה, לעילוי נשמת יקרכם + הדלקת נר נשמה בקברות צדיקים בימי הילולה.

4. בתרומה חודשית: סימלית החל מ- 120ש”ח ומעלה – יאמרו קדיש יתום, ילמדו משניות + הדלקת נר נשמה בקברות צדיקים, ויעשו תיקון נפטרים – כל ערב ראש חודש (עיין פרטים בקשיורית) + הנצחה בספרים וקונטרסים של רבי נחמן מברסלב כדלקמן…

גודל מצווה זו של הדפסת ספרי לימוד – היא שכל הלימוד במשך כל הימים והשנים שלומדים בספר – הוא זכות עבור הנפטר !! (הספרים מחולקים חינם לזיכוי הרבים ללימוד ותפילה אשר כל זכות הלימוד והתפילות נזקפים לעילוי נשמת הנפטר !!) הקונטרסים מודפסים בכמעל 1,000 עתקים לפחות עם שם הנפטר ותאריך פטירתו, (לתורם ינתנו מספר העתקים) המחולקים ומופצים חינם לזיכוי הרבים – שאין מעלה גדולה הימנה !

כל ההכנסות 100% קודש עבור סעודות צהריים חמות לעניים ומשפחות נזקקות.

ע”י תרומתכם אתם מזכים את נשמת יקירכם בהתעלות רוחנית שאין כמוה,

הכוללת ארוחות צהריים חמות, ביגוד ושאר צרכים לעניים הגונים נזקקים…

ובזה אתם מקיימים לשון הרב יהודה פתייה זצ”ל

ועושים נחת רוח לנפטר ומעלים נשמתו עדן ועידונים

עבור לדף התרומות או צלצל 050-4161022 ; 054-8496548

שם המבקש וטלפון ליצירת קשר (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

יש למלא שם הנפטר ושם אביו או האם לפי המנהג | ורצוי תאריך הפטירה העברי

השאר מספר טלפון לתרומות ויצירת קשר !

ת.נ.צ.ב.ה

תהא נשמתו (נשמת יקירכם) צרורה בצרור החיים

מאמר על חשיבות ומעלת אמירת הקדיש כנסו >> קדיש , יום השנה יארצייט , עילוי נשמה , תיקון נפטרים וסעודת עניים | הדלקת נר נשמה בקברות צדיקים | לימוד משניות |אמירת קדיש ללא תשלום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *