הסכם יששכר וזבולון

הסכם יששכר וזבולון – הוא הסכם בין לומדי התורה לתורמים.

צרכים ברכה לעסק, רוצים ברכה בפרנסה ? חברת שמירה ובטחון לחיי נצח ושמחת חיים ?

כל היום עובדים ואין לכם זמן ללמוד, ואתם רוצים ג”כ חלק רוחני לחיי העולם הבא ? 

הסכם יששכר וזבולון

הסכם “יששכר וזבולון” עם חסידי ברסלב – יעשה לך את העבודה, גם בגשמיות וגם ברוחניות !

אז אם יש לכם מעשרות ותרומות תתרמו אותם בהסכם יישכר וזבולון ללומדי התורה שבישיבת ברסלב, הלומדים ילמדו ויתפללו וגם תוכלו לקבל עזרה ושירות בקידום אתרים ועסקים עיין עוד קידום אתרים ועסקים

אז למה לחכות לרגע של צרה או אסון ? למה ברגע האחרון להתעורר ולהתקשר למוקדי תפילות ולהרבות בתרומות ותחנונים שיהיו ניסים..? צרכים ברכה לעסק ? כל היום עובדים ואין לכם זמן ללמוד, ואתם רוצים ג”כ חלק רוחני לחיי העולם הבא ?

הסגולה האמיתית והנצחית של עם סגולה… החזקת לומדי תורה ועובדי השם !

גודל מעלת החזקת לומדי התורה – אין להעריך,

הסכמים וכללי – הסכם יששכר וזבולון.

הנה היום בהוראת קבע קטנה וסימלית – לכל אחד יש את האפשרות לתמוך באופן קבוע, נתינה מכובדת שיש בהם כדי להחזיק לומדי תורה ועובדי השם ביד רחבה. וגם יזכה שיזכירו את שמו בתפילות ולימודי הקודש לברכה בפרנסה ובכל נושא המעיקים על שמחת החיים, או ניתן להקדיש לטובת עילוי נשמה ליקירים !

גודל מעלת החזקת לומדי התורה בקביעות אין להעריך ; אשרי המצטרפים ל ‘תומכי התורה של חסידי ברסלב’ וזכותם אין לשער, בעולם הזה ולעולם הבא… וכבר נשמעו כמה וכמה סיפורים של הצלחה וברכה ומסרים מעולם האמת. כי עץ חיים היא למחזיקים בה ותמכיה מאושר !

והיא מסוגלת להגן באלף המגן.., ובה כל מיני סגולות ויקרות וכל מילי דמיטב.., כי התורה כוללת כל הטובות שבעולם – ואם כן, למה לא תקחו חלק ?

מפעל הסכם “יששכר וזבולון” עם עובדי השם ולומדי התורה :

  1. מפעלינו כשמו כן הוא, הסכם חתום בין הלומד והתורם, ויכול כל שחשקה נפשו ו/או שאין באפשרות ליישב וללמוד ולעסוק בעבודת השם יתברך ולהגות בתורתו יומם ולילה, בהסכם חתום כדת וכדין על שותפות בתורתו של הלומד, ועי”ז ליהנות בעולם הזה – משפע ברכה והצלחה בנכסיו כמבואר בספרים הקדושים. ובעולם הבא – להינות מזיו זוהר לימוד התורה הקדושה.

והנה יקוים ההסכם בצורה זאת שהתורם הוא בוחר לעצמו את הלומד שרוצה להחזיקו, ע”י בירורים והיכרות מראש, ומלבד זאת יהיה קשר הדוק בין הלומד והתורם כשיקיימו ביניהם לעיתים שיחות ריעות, תורניות, התחזקות, וכדו’. והלומד ישקיע בתפילותיו ובזמן ההתבודדות ועסק עבודת השם היום יומיות – לטובת והצלחת התורם הן בגשמיות הן ברוחניות.

והנה נשארו מספר בחורי ישיבה ואברכים יקרים מסולאים מפז שבחרו להתמסר ולחיות חיים פשוטים מבלי להינות מתענוגות הבלי עולם הזה.., ולמרות חסרון ודוחק הפרנסה, נפשם חשקה ללמוד דרכי היהדות בשמחה ולהגות בתורה הקדושה, ולעסוק בעבודת השם ומידות טובות בדרך הצדיק האמת רבינו נחמן מברסלב.

עניים הגונים

והחותמים עמהם הסכם זה של “יששכר וזבולון” לא זו בלבד שזוכים לפרנס עניים הגונים, אלא גם כן זוכים לחלק ניכר בשכר לימוד ועסק התורה והמצוות ועבודת השם ויזכו על ידי זה לכל זכות וברכות התורה ויתקיים בהם “עץ חיים היא למחזיקים בה – ותומכיה מאושר” !

  1. בעלי עסקים של הסכם “יששכר וזבולון”.יהנו מפרסום באתרי ברסלב, ובגוגל +, ובפייסבוק, ובטוויטר ועוד… סך הפצה כולל של מעל 50,000 בחודש לפרסום העסק לברכה והצלחה עיין בדף קידום אתרים ועסקים.

נ.ב בונוס לבעלי עסקים

בישיבה ישנם בעלי תשובה מומחים גדולים (בעברם) לקידום אתרים שיעזרו ויכולים כהוקרה לעזור לייעץ ולתמוך בקידום אתרים של העסקים המבורכים שיתרמו למפעל “יששכר וזבולון”.

  1. החזרי מס הכנסה סעיף 46.

עמותת החסד “ברסלב מאיר” היא עמותה עם ניהול תקין ברשם העמותות, ומוכרת לצורכי החזרי מס הגנסה סעיף 46 לפקודה. שזה אומר שכל תורם יכול לקבל זיכוי במס הכנסה של 35% החזר !

אין סגולה יותר טובה מזה ? אמרנו לכם מרוויחים עולם הזה ! ועולם הבא !

אז למה אתם מחכים..? למשיח ? צלצלו ותתחילו להנות ולהינות…

050-4161022

הראה עוד

מאמר מקושר

כתיבת תגובה