תלמידים כותביםתפילה

תפילה וקבלת אמונת השם !

אמונה

(תפילה מסידור “שערי ציון”) הנני מוכן ומזומן לקבל עלי אמונת אלוקי עולם אשר טמיר ונעלם מכל חי מרוב קדושתו.

והנני מאמין באמונה שלמה שהבורא ברוך הוא אחד יחיד ומיוחד ואין יחידות כמוהו בשום פנים, ברוך הוא ואין בלתו, יחיד אלוקי השמים, אלוקי האלוקים, הוא היודע דעת ומחשבות יצורי נשמותיהן, הוא האציל יחידי, ברא יצר ועשה כל העולמות, ואין שני לו.

היה הוה ויהיה. תקיף ובעל היכולת ומבלעדיו אין אלקים. הוא הבורא שמים ושמי השמים וכל אשר בהם, ברא לויתן וכל התנינים הקטנים עם הגדולים, וכל שרץ השורץ על הארץ ורומש בארץ. ברא הרים וגבעות, ברא דומם, צומח, חי, מדבר. ברא הארץ וכל אשר עליה וכל אשר תחתיה הימים וכל אשר בהם. ברא אדם ובהמה, וחיות השדה, וחיות היער, וכל ציפור, וכל כנף, וכל אשר תעוף בשמים, וכל השרץ אשר שורץ על הארץ,

כולם זן ומפרנס אותם מביצי כינים עד קרני ראמים, ברא כמה ארצות הנעלמים מבני אדם ובהם כמה מיני בריות וכלם ברא בחכמה ובדעת. ברא כמה רוחות וכחות בין השמים והארץ. שם עבים רכובו ומהלך על כנפי רוח. ברא שמים ושמי השמים וכל צבאם. ברא עולם הגלגלים, ועולם התחתון כנגד עולם הגלגלים כגרגר חרדל וכל גלגל לפני חברו הגבוה ממנו גם כן כגרגר חרדל.

ברא עולם המלאכים אלף אלפי אלפים ורבוא רבבות עד אין מספר לגדודי מעלה וכולם ברא לכבודו להללו ולספר הודו ועולם הגלגלים כנגד עולם המלאכים כגרגר חרדל, וכל מלאך לפני מלאך חברו הגבוה ממנו גם כן כגרגר חרדל ומלאך הגבוה שבגבוהים לפני כיסא כבודו כאפס וכאין נחשב, וכיסא כבודו לפניו יתברך כמו כן. ברוך הוא והוא ברוך אין לו דמות הגוף ואינו גוף לא נערך אליו קדושתו. ראשון לכל ראשית אחרון לכל תכלית, עילת כל העלות סיבת כל הסיבות, שליט בעליונים ובתחתונים.

היה הוה ויהיה תקיף בעל היכולת בעלמא דין ובעלמא דאתי. אין קדוש כיהוה כי אין בלתך ואין צור כאלוהינו. כי מי אלוה מבלעדי יהוה ומי צור זולתי אלוהינו.

תגים

מאמר מקושר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button

מוקד התפילות של חסידי ברסלב

עובר עליך ? מרגיש נאכעס ? החיים קשים הפרנסה דוחקת ?

מסירת שמות חינם - למען אהבת ישראל וזיכוי הרבים

בישיבת ברסלב מאיר בירושלים בכותל בקבר רחל, רבינו נחמן מברסלב ושאר צדיקים
כל היום ובעת רצון של חצות לילה ובהילולת צדיקים

לתפילה : יש למלא שם פרטי ושם האמא, ולפרט את הבקשה...
כגון : לברכה, זיווג הגון, זרע של קיימא, לידה קלה, פרנסה ברווח ובנחת, רפואה שלימה, בריאות איתנה, הצלחה, ושמחת חיים...

נ.ב תרומות יתקבלו בברכה 050-4161022

שם פרטי ומשפחה של המבקש (חובה)

דואר אלקטרוני לאישור הבקשה

לתרומות - השאירו מספר נייד

שמות לברכה ופירוט הבקשה

Close