תרמתי ונושעתי

כך מצא אבא שידוך הגון לבתו

 

“אני מבקש לתרום כדי שיעתירו בתפילה לזיווג הגון עבור בתי, בת ה-32, מעוכבת שידוך כבר תקופה ארוכה, כך אמר האב בשיחה עם מוקד הישועות של ‘ברסלב מאיר’ • איך הסיפור יסתיים, מה יהי' איתה, והוסיף לשאול על הפיעילות של מוקד התפילות של ברסלב מאיר?

כמובן שאנחנו ענינו שישועה מאת ה' אבל ריבוי תפילות וצדקה לגדולי ברסלב היודעים את התפילה כמו שרבינו נחמן לימוד את החסידים – יכול ויועיל בעזרת ה' יתברך, כמו שסיפרו רבים…,

ואכן האב פתח את כיסו וביד רחבה – תרם עבור סעודת עניים,

במוקד העבירו מיד את התרומה לסעודת עניים, והתחילו להעביר את הבקשה לברכה ותפילה לגדולי חסידי ומשפיעי חסידות ברסלב לזיווג הגון ושידוך טוב.

אכן כמו שהובטח להעתיר בתפילה יחד עם מניין מאברכי הכולל במשך כמה ימים רצופים [כמו שסוכם עם האב] בסיום התפילות לזיווג הגון ושידוך לנערה, ליד שריד בית מקדשנו – הכותל המערבי ושאר המקומות הקדושים..,

כעבור תקופה של כמה שבועות התקשר להודיע בשמחה – שנושע ! אותו יהודי התקשר שוב למוקד התפילות והישועות של ברסלב, ובפיו בשורה: הוא סיפר בהתרגשות “זהו ממש ישועה היא מצאה את בחיר ליבה ממש כמו שרצתה ממש מתאים זיווג משמיים”, כך אמר בשמחה.

הוא הדגיש ברגש “הרגשתי חובה לבשר לכם מוקד התפילות על כך, היות ואתם הייתים השדכנים למצוא זיווג הגון [שידוך טוב] ‘שליחים טובים' כלשונו לזרז ישועתנו”. בהזדמנות זו ביקש להרים תרומה נוספת להחזקה שוטפת של סעודת עניים של מוסדות ברסלב.

 

הראה עוד

מאמר מקושר

כתיבת תגובה