הושענא רבה ושמיני עצרת – זה הזמן שתפעל/י למען הרוחניות והישועה שלך

הושענא רבה ושמיני עצרת – עת רצון לקבלת התפילות – נצלו אותו !

ליל הושענא רבה הוא גמר החתימה של ימי הדין שהתחלנו כבר בימי אלול להתכונן אליהם. על כן נהגו לגמור את כל הספר תהילים, יש אומרים לאחר חצות הלילה ויש המקדימים ונזהרים לומר אחרי זריחת החמה. ולהיות נעורים בלילה זה הנקרא ליל ערבה וכבר יש סדר תיקון בסידורי תפילה. אבל העיקר זה האמירה להרבות בתפילות ולימוד התורה, ונהגו חסידי ברסלב כחובה להתפלל ביום זה מוקדם בנץ החמה. לאחר מכן אומרים את כל סדר ההושענות (נ.ב גם נשים יכולות לומר עם או בלי לולב כי אלו תפילות וזעקות ותחנונים להשם יתברך…) ולאחר מכן חובטים את הערבות כמנהג נביאים 5 פעמים להמתיק מנצפך אותיות ועוד כמה סודות המובאים בכתבים ליודעי חן, בסוד מנצפך צופים אמרום.

הגר"ח פאלג'י בספרו מועד לכל חי (סימן כ"ה אות א') בשם הזוהר ח"ג (דף ל"א ע"ב) עיין שם – שבשמינית עצרת כל מה שמתפלל ומבקש מהקב"ה תפילתו מתקבלת ועושה בקשתו. עוד נאמר בספר שפתי צדיק (שמיני עצרת) כתב : שמעתי מפי זקיני ז"ל [החידושי הרי"ם ז"ל] בשם רבו רבי בונם ז"ל שהזהיר שביום שמיני עצרת יתפללו בציבור על ידי זה יתוקנו כל תפילתם ביחידות מכל השנה.

עוד בסגולת ימים אלו אמר רבינו נחמן מברסלב שבליל שמיני עצרת – מחלקים פרנסה על כן חשוב וראוי לתפוס את העת רצון ולחסוך הרבה עוגמת נפש וטירחה של כל השנה בריצה וחיפוש אחרי פרנסה או הפסד ממון.

גם העולם אוהבים לפרסם שליל שמיני עצרת מסגול למציאת זיווג הגון – עדיין לא מצאתי מקור חזק לזה אבל – מה איכפת לנו להתפלל גם על זה ?!

כל זה אנחנו נשמח להקדיש בתפילות עבור הישועה שלכם

כל בקשתינו שתזכו בנו – ותתרמו לטובת סעודות עניים ונזקקים הגונים ביד נדיבה

ואנחנו במוקד התפילות של חסידי ברסלב

נשמח להזכיר אתכם ובקשתכם – לפעול עבורכם גם השנה להמתיק להרחיק ממכם ובני ביתכם – בשמחה רבה כל המרירות של הפרנסה והצער והייסורים של הדיינים הקשים לזכות להתקרב להשם יתברך באור פני מלך חיים !

אז הרימו תרומתכם ותזכו לישועות ורוב שמחות

תרמו בשמחה ותקבלו ישועה

ניתן למסור שמות לברכה דרך הוואטסאפ 052-565-2005 או 0515505148

 

הראה עוד

מאמר מקושר

כתיבת תגובה

פתח שיחה
ברסלב מאיר - אנחנו פה לעזור לכם?
למה לסבול במשך השנה כנסו כבר עכשיו להמתקת הדינים ולקבל פתק טוב לשנה החדשה ! שלחו שמות לברכה ותפילה. תרומות יתקבלו בברכה.