סגולת החפץ חיים | לתרום 18 לחמים לח"י עניים

סגולת החפץ חיים!

סגולת החפץ חיים | לתרום 18 לחמים לח"י עניים:

סגולת החפץ חיים ! רבינו ה"חפץ חיים" הבטיח: כל מי שיתרום 18 כיכרות לחם לעניים, יראה ישועה והשגחת השם בלחמו (הן זיווג הנקרא לחם, הן פרנסה הנקרא לחם, הן בעבודת השם ולהנצל מיצר הרע ובלבולי העולם הזה – הנקרא לכו לחמו בלחמי ! אסור לכם לפספס את ההזדמנות הנדירה הזו!

לתרומת ח"י כיכרות לחם לעניים צלצלו כעת: 050-4161022

ניתן לתרום גם באתר של עמותת החסד "ברסלב מאיר"

בכתובת https://www.breslevmeir.com/donate

050-4161022 או בוואטסאפ 052-565-2005

כל מי שיתרום, שמו יועבר לתפילה אצל המשפחות הנזקקות, ואצל גדולי חסידות ברסלב ! תפילת העני לא חוזרת ריקם !

מה כדאי לומר לפני התרומה?

כדאי לומר לפני התרומה את הנוסח הבא:

"הריני מפריש/ה מעות אלו לצדקה, עבור פת לחם לעני, לישועת פלוני/ת בן/ת פלונית ב…. (כאן תפרשו בקשתכם….) בזכות וכוח תפילת הצדיקי אמת ועניים הגונים, ומצוות הצדקה תהיה לי לזכות וער שיתקבלו גם תפילותי".

מהי סגולת החפץ חיים?

סגולת החפץ חיים, מובא בשם רבי ישראל מאיר הכהן מראדין זצוק"ל, בעל הספר ה'חפץ חיים' המפורסם, כי בעת שהיה חולי בביתם, אימו הרבנית ע"ה הייתה אופה 18 כיכרות לחם ומחלקת לעניים, ותוך זמן קצר החולי היה נעלם כלא היה. משם נולדה והתפשטה סגולת החפץ חיים, שמקורה בעצם כסגולה לבריאות וחולים, אבל במשך הזמן היא התבררה כסגולה לעוד הרבה דברים, כאשר אנשים רבים שהיו צריכים ישועה, רפואה, זיווג (האישה מרומזת בתנ"ך כ- לחם) או פרנסה שזהו לחמו של כל אדם, או למי שיש בלבולים מלחמת היצר הרע – הנקרא לכו לחמו בלחמי – פירושו עבודת המידות והבלי עולם הזה.

תרמו בחפץ לב – ח"י כיכרות לחם לעניים, ובעזרת השם תראו ישועות מעל הטבע.

מכיוון שאנחנו במוסדות ברסלב מאיר – מחלקים למשפחות נזקקות ועניים הגונים גם כיכרות לחם וגם חלב ושאר מוצרי יסוד, ובבית התבשיל יש סעודות חמות עם המוציא, העמדנו את סכום התרומה כ- 180 ש"ח.

בסכום זה אנו מחלקים 18 כיכרות לחם ובנוסף שקיות חלב, שאר סעודות חמות כתרומה למשפחות נזקקות ועניים הגונים, ואותן משפחות מעתירות בעבור התורם לישועה ולהצלחה.

במעמד התרומה ניתן למסור שמות לתפילה, להצלחה ולכל בקשה אחרת.

לתרומות צלצלו או שלחו וואטסאפ 052-565-2005

או בדף התרומות https://www.breslevmeir.com/donate

הראה עוד

מאמר מקושר

כתיבת תגובה