כלליתפילהתפילה להצלחה

תפילת הדרך – אתר חדש לשמירה והצלחה בדרך !

לזיכוי הרבים ! אתר תפילת הדרך פשוט ומועיל מותאם לכל המכשירים והניידים, עם כל התפילות הסגולות והנוסחים לתפילת הדרך ולנסוע או לטוס לשלום בטוחים עם ברכת הדרך… לדרך צלחה… ולחזור לשלום לבית בשמחה והצלחה ! כל מה שצריך כדי להצליח בדרך ! כנסו ותצליחו !!!

אתר תפילת הדרך – דרך צלחה

נוסח כל העדות, הלכות, מנהגים,סגולות ומאמרים

תפילת הדרך היא התפילה אשר נאמרת לפני שהאדם יוצא לדרכו, והיא בעצם תפילה עבור שמירה מן הסכנות הנמצאות בדרך. _ מובא בגמרא [ברכות כט, ב]: אמר רב חסדא כל היוצא לדרך יתפלל תפילת הדרך.  מפני שהאדם שיוצא מביתו הוא חשוף לסכנות ואין רגע בלי פגע ובמיוחד כאשר אדם מתרחק מן יישוב בני אדם והוא לבדו ואין מי שיוכל לעזור לו

ישנם מנהגים שונים בתפילת הדרך וחוץ מהמנהגים וההלכות השונות בו ישנם עניינים גבוהים מאוד בכל נסיעה ובכל פסיעה של יהודי, והנה בכל נסיעה יש סכנות מסויימות בכמה אופנים ובחינות, וע”כ תיקנו חכמינו ז”ל להתפלל תפילת הדרך, לשמירה והגנה והצלחה בדרך ובחזרה לברכה…
באתר זה ליקטנו את כל הנוסחים של תפילת הדרך, וכן את כל המנהגים כמו כן מאמרי חיזוק והתעוררת על תפילת הדרך – bon voyage.

בחר נוסח וצא לדרך !

תפילת הדרך ברסלב

תפילת הדרך אשכנז / ספרד,

תפילת הדרך עדות המזרח,

תפילת הדרך – נוסח תימני (בלדי)

סגולות ומאמרים : 

תפילת הדרך,

ברכת הדרך,

תפילות נוספות – לתפילת הדרך : 

תפילת הדרך לטיסה,

תפילת הדרך לחייל ולחיילת, ועוד…

תגים

מאמר מקושר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button

מתנות לאביונים ומחצית השקלמתנות לאביונים היא אחת מהמצוות החשובות הנוהגות בחג הפורים, והיא חלה על גברים ונשים כאחד. המצווה מחייבת כל אדם להעניק מתנות במהלך החג לשני אביונים לפחות, מתנה אחת לפחות לכל אחד – וזאת כדי להרבות שמחה בעם ישראל ! ודווקא עי”ז מתקבלות כל התפילות, כמו שנותנים לעניים ביד רחבה לשמח אותם, כך נותנים לנו משמיים ועונים לתפילותינו – שאנחנו, כל אחד מאיתנו עני עם הצרות שלו והקשיים שלו בחיים (ממולץ לקרוא – תפילה לתורמים מתנות לאביונים).

צדקה מרחיבה ומעשירה – ע”כ ראוי להרבות במתנות לאביונים יותר מלהרבות בסעודתו. את המתנות לאביונים – מחלקים בסתר ובכבוד למשפחות נזקקות וילדים עניים – “בו ביום”.
בואו תזכו בנו – תרמו בשמחה ותצליחו כל השנה… מתנות לאביונים
052-565-2005
Close