ח”י רוטל – הסגולה שמצליחה

תפילת הרבנים בל"ג בעומר אצל רבי שמעון ברשב"י

ח”י רוטל | תפילת הרבנים בל”ג בעומר אצל רבי שמעון במירון

מהי סגולת ח”י רוטל ?

מנהג סגולת חי רוטל מוזכר כבר מימים ימימה עוד בספרי הקדומים לפני כמאות שנים אשר נמצא בכתבי יד של גדולי הדורות. זמן סגולי לקבלת התפילות בהילולת הרשב”י (כנסו חינם למסירת שמות לברכה ! למען אהבת ישראל וזיכוי הרבים)

אז נמשיך מהו ח”י רוטל ? רוטל היא מידה, כיום היא כ 3 ליטרים, וחי דהיינו 18 רוטל, הינם 54 ליטר.

הסגולה היא בעצם חלוקת מזון ושתיה לעולים לקברו הקדוש של רבי שמעון בר יוחאי, עצם חלוקת המזון במקום הקדוש גורמת את הסגולה כיוון שנדבו ועשו חסד עם העולים שטרחו בדרך לבוא לשפוך תפילה ותחנונים מירונה (הוא קבר התנא אלוקי הרשב”י).

יש אומרים שהיום מכיוון שהרבה מחלקים חי רוטל במירון, ניתן וטוב לתרום סכום כסף עבור מעוטי יכולת לרכוש כרטיס נסיעה למירון אשר זכות המצווה והתפילות עומדים לזכותכם להתברך בכפלי כפליים !

חי רוטל בהילולת הרשב"י

למה מועילה סגולת ח”י רוטל ?

סגולת חי-רוטל מועילה עבור חשוכי בנים ועבור חולאים קשים ר”ל ועוד הרבה ישועות – כי היא סגולה שעל ידה יתקבלו התפילות בחן וברצון לפני בורא עולם ויעשו פעולתם לטובה בזכותו של הצדיק רבי שמעון בר יוחאי ביום הילולה במירון בל”ג בעומר !

וכך מביא רבי עובדיה מברטנורה אודות סגולה זו: “הרבה חולים נתרפאו והרבה עקרות נפקדו, מנדר ונדבה שנתנו למקום ההוא”.

לשאלת רבים האם הסגולה באמת עובדת?

הסגולה בדוקה ומנוסה שהיא עובדת – שנים ע”י גדולי ישראל ורבבות מעם ישראל שנושעו במשך שנים רבות – כמובן שזה בתנאי שאדם מתפלל ועושה את המתבקש – אבל גדול כוח הצדיקים להעלות את תפילותינו ובקשתינו לפני יושב מרומים וכשאנחנו סומכים על כוחם מתעוררת זכותם להגן ולקיים בקשותינו ותפילותינו. כמו שאמרו חז”ל – כדאי הוא הרשב”י לסמוך עליו בשעת הדחק!

אצלנו בעמותת החסד של חסידות ברסלב ע”י מוסדות החסד עמותת “ברסלב מאיר” תוכלו לקיים את סגולת חי רוטל בהוד והדר גדול מאוד. וגם בחינם למסור שמות לברכה ותפילה בעת רצון גדול זה !

לידיעת התורמים אנחנו דואגים שהח”י רוטל יגיע לעולים לציונו הקדוש של הרשב”י:
ע”י חלוקת בקבוקי מים, שתייה מוגזת, מאפים שברכתם מזונות, פירות ועוד…
ובע”ה יהי רצון שנזכה לפעול עבורכם ישועות, ניסים ונפלאות !

ובזכות סגולת חי רוטל זכותו של התנא האדיר רבי שמעון בר יוחאי תגן עלינו ועל כל עם ישראל אמן!

מחירון לתרומות ח”י רוטל :

ניתן למסור תרומות בעין יפה עבור הסגולה ביום ל”ג בעומר הילולת הרשב”י הכוללת תפילות אצל רבי שמעון. _ ומי יתן וזכותו של הצדיק רבי שמעון בר יוחאי – יעמוד לצדכם ויהי’ לכם למליץ יושר בשמיים, לקבל את התפילות ולזכות לישועות, שתראו פירות ניסים ונפלאות.

להלן מחירון ח”י רוטל עם תפילה ופדיון נפש אצל הרשב”י :

  • שתיה קלה/ יין – 180 ש”ח
  • מני מאפה / קוגל תפו”א / קוגל אטריות – 240 ש”ח
  • שתיה ומאפים 360 ש”ח
  • מסירת שמות לתפילה וברכה ללא הגבלה

לתרומה בכרטיס אשראי לחץ כאן

לתרומה בפייפל לחץ כאןרוצים לדעת עוד פרטים על חי רוטל ? תפילות כל השנה אצל רבי שמעון בר יוחאי ? לימוד בזוהר הקדוש ?

צלצלו עכשיו לישועה שלכם

052-565-2005 ; 050-4161022

למה נוסעים להילולת הרשב”י ?

אל תשכחו לומר את התפילות הבאות בזכותו של הרשב”י הקדוש :

תפילה לל”ג בעומר (ספר התחינות, בית תפילה)

רבונו של עולם תזכור לנו חסדי אבות ותרחם עלינו כי בני אברהם יצחק ויעקב אנחנו עמך בני בריתך בני אברהם אהבך שנשבעת לו בהר המוריה. זרע יצחק יחידך שנעקד על גבי המזבח, עדת יעקב בנך בכורך שמאהבתך שאהבת אותו ומשמחתך ששמחת בו קראת אותו ישראל וישורון:

יהי רצון מלפניך ה’ אלוקינו ואלוקי אבותינו, שתיתן לנו כח ויכולת ועזר וסיוע והכנה שלא לעבור על שום מצוה משלוש מאות וששים וחמישה מצוות לא תעשה ומדברי קבלה ומדברי סופרים לתקן את שרשם במקום עליון. וכל מצוה שלא באה לידינו תצרף ברחמיך הרבים את מחשבתנו הטובה ויעלה לפניך כאילו קימנו כל המצוות במעשה. ויהי נעם ה’ אלוקינו עלינו ומעשה ידינו כוננהו:

קום צדיק הקדוש אור החי, רבי שמעון בר יוחאי. וחלה נא פני אל ויחננו, ויאמצנו ויברכנו. ויגדלנו וידגלנו. ויהדרנו ובועד טוב יועדנו. ויזכנו וימלטנו וינשאנו. ויסמכנו ויעזרנו. ויפרנסנו ויצליחנו. ויקדשנו וירפאנו. וישמרנו ויתמכנו. ולמען אברהם יצחק ויעקב משה ואהרן יוסף ודוד ופנחס ושלמה וכל הצדיקים וכל החסידים (וה’) ירחמנו ויחינו חיים ארוכים. חיים של שלום. חיים של טובה. חיים של ברכה. חיים של פרנסה טובה. חיים של חילוץ עצמות. חיים שיש בהם יראת חטא. חיים שאין בהם בושה וכלימה. חיים של עושר וכבוד. חיים שתהיה בנו אהבת שמים ויראת שמים. חיים שימלא כל משאלות ליבנו לטובה לעבודתו יתברך אמן כן יהיה רצון:

להמשך התפילה ועוד תפילות כנסו :

שמות לקוויטלאך (פתקים) ותפילה

אצל ברשב”י ביום ההילולה

חינם למען אהבת ישראל וזיכוי הרבים !

דרך הוואטסאפ נא לכתוב “ברכה חינם אצל הרשב”י”

פדיון נפש מסוגל להמתקת הדינים מעל האדם - כנסו הייעוץ חינם

מאמר מקושר

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פתח שיחה
ברסלב מאיר - אנחנו פה לעזור לכם?
רוצים שיתפללו עבורכם בהילולת הרשב"י ?
תרמו חי רוטל - ושלחו שמות לישועה
לפרטים נוספים צרו איתנו קשר בוואטסאפ