עין הרע

לחש נגד עין הרע

עין הרע

היסוד הוא ש : עין רעה היא עין הרע.

בלי עין הרע !

מהי עין הרע ? כוח הראייה !

מצאנו שיש כוח לראות העיינים בכמה מקומות, הן אצל בת היענה שמחממת את הביצים שלה ע”י הראיה, כמו כן בהלכות שבת מצאנו שלא להתסכל בנרות שבת יותר מדאי כי זה ממהר את הכיבוי של הנר, כי לראיה יש כוח גלי חום ואנרגיה רוחנית, כמו כן כשאנשים מסתכלים בעין רעה וצרה על אדם אחר יכולים לעורר דינים על האדם, שבעיניהם רואים ובליבם שואלים למה מגיע לו (ואם אומר יותר ממני גם מעורר על עצמו דינים)? ומעוררים עי”ז דינים על האדם (אם הוא מתגאה או עושה עבירות נגד רצון השם, ולא מודה להשם בענווה ושיפלות שכל מה שיש לו זה חסדי השם יתברך ברחמים..), שיפתחו ויעיינו בתיקים ומעשים שלו, האם באמת מגיע לגאותן הזה כל הטובה הזו !? 

אז דבר ראשון תבדקו את עצמכם אם אתם לא מסתכלים על אחרים בעין רעה ועין צרה וקינאה (צרות עין על הצלחה של אחרים קינאה וצביטות בלב.., דברים קטנים של מידות לא מתוקנות בין אדם לחבירו יכולים לחזור אליכם בגדול, על כן יחד עם חשבון הנפש ותפילה – לא תינזקו מעין רעה – כי אין לה יכולת למי שלא מפחד ממנה, כי הוא נקי מחטא ועוון של מידה רעה זו.., ואז תוכלו לפעול בתפילות וסגולות ועיצות שהבאנו לפניכם.

תגידו אתה האמת – אתם בלב שלם מפרגנים לשני שמצליח גם אם לכם לא הולך טוב ?@! 

לסיכום בכלליות : עין רעהזוהי בעצם מחשבה רעה המביאה גם לדיבורים רעים, שלילים על אדם מסויים, המוח מקרין את המחשבה הזו והעין משדרת אותו החוצה, ואז העין מביטה על אדם בקנאה או שנאה או סתם צרות עין. לצערנו מרבית בני האדם משדרים עין רעה על הזולת, וגורמים זה לזה נזקים עצומים ועוברים על מצוות “בין אדם לחבירו, ואהבת חינם, ואהבת ישראל”.

מרגישים שיש עליכם עין רעה ? מי בכלל אמר שיש עליכם עין הרע ? אולי אתם סתם נלחצים ומפחדים את עצמכם ?

על כן טוב לפני הקמעיות והלחשים והתיקונים להסרת עין הרע – לקבל ייעוץ והדרכה בנושא…

 

עין הרע ביהדות

שאלות ותשובות בעניין עין הרע / עין רעה :

מהי עין רעה ? כח מקטרג, המעורר דיני שמיים, שיכול למנוע שפע, ולקלקל את השפע הקיים, והחיות של אדם מסוים או לכליו ורכושו.

מי יכול להזיק / ולהנזק ע”י עין הרע כל אחד, גם האדם יכול לעשות לעצמו עין הרע – כי רוב הנפילות של האדם הם מחמת שמביט על עצמו באופן שלילי ולא מאמין בעצמו ובכוח מעשיו הטובים (לכן מסתכל בעין הרע על אחרים), עליו לחפש בעצמו תמיד תכונות טובות ומעשים טובים. דימוי עצמי ירוד מושך האדם על עצמו – מציאות עגומה !

כיצד עין רעה מזיקה ובאיזה אופן בדרך כלל מתוך גאוה והתפארות והתבלטות עצמית, “אני כוחי עוצם ידי עשה לי את כל החייל הזה”, הגורמת לקנאת הסביבה או דיבורים לא טובים (כגון: קינאה, תראו אותו גאותן, רשע, קמצן..,) שמדברים עליו אחרים, או שהוא מדבר על עצמו או גורם במעשיו.

מה עושים נגד עין הרע, ואיך מסירים עין הרע ישנם פעולות טיהור כגון : הוצאת עין הרע בעופרת, קמיע נגד עין הרע, ותפילות מיוחדות שמחלישות או מבטלות את העין הרע (עיין תפילה לעין הרע) – ובפרט שיעבוד על מידת הענווה והודאה להשם יתברך, בידיעה אמיתית והבנה בלב, שכל מה שיש לו באמת מצד מעשיו שהוא טיפש עושה מלא טעויות, בעל תאווה ומידות לא מתוקנות, חלשלוש במעשים וחכמה, באת לא מגיע לו, אבל מש שיש לו – זה חסדי שמיים וכך רצון השם יתברך, ברוך הוא ! ואזי שום מקטרג לא יוכל לו – כי מי ידבר או יקטרג או יטען כנגד רצון השם שנתן לו בחסד ורחמים ?!

כמה פעמים עושים הסרת עין הרע ? רצוי בכל תקופה של כמה חודשים בין אם זה ע”י עופרת או קמיע של ברסלב (צלצלו לייעוץ), במיוחד עם פדיון נפש, לפני חגים ימים טובים, או זמנים שאדם יודע שהוא צריך יותר מזל וברכה – רצוי לבצע טיהור, את מה שנצטבר כדי שלא יתגבר חלילה.

האם ניתן להנצל ממנה שלא תפגע כלל ? אפשרי כפי שהסברנו לעיל, וטוב לקבל הדרכה וייעוץ מידי פעם.

 

סגולות ומשפטים נגד עין הרע :

כשרואה אדם שמביטים בו או ברכושו ובני ביתו, ויש לו הרגשה שהמבט אינו טוב, יאמר בלחש: “בן פורת יוסף בן פורת עלי עין” (פירוש רש”י: ישראל עולים על העין ואינה שולטת בהם, מה דגים בים מכוסים על ידי המים הנמשלה לתורה, כך ישראל שקיבלו את התורה אין עין הרע שולטת בהם.)

 • קמיע של רבי נחמן מברסלב לעין הרע ! צלצלו עכשיו 050-4161022 !
 • יהיה רגיל לתת מעשרות מכספו ומפירותיו, ובזה יבטל עין הרע בכל המובנים.
 • לא להיות בחברת אנשים ביקורתיים רעי וצרי עין, וקשים – עד כמה שאפשר.
 • אבן בצבע תכלת (יש עושים בצורת עין) וכן בגדים בצבע תכלת.
 • ליקח עמו עשב הנקרא ‘רודא’.
 • כשאתה מספר משהו טוב על חברך, הוסף תמיד ,”בלי עין הרע“.
 • מי שנותן עין רעה בכספו של חברו, לבסוף יאבד את שלו.
 • להיזהר מאוד מלדבר לשון הרע על אחרים, מפני שזה מביא למחלות קשות על האדם המדבר. 
 • כנסו לקרוא >> תפילה לעין הרע.
 • לקרוא פרקים ע’ עא’ וצא’ בספר תהילים, ולבקש שמירה והגנה מהקב”ה.
 • לא להסתכל בעין צרה וקינאה על [ב]הצלחתם של אחרים. מותר לבקש מהשם “גם אני רוצה להצליח כמו פלוני”, אבל לא לומר אפי’ לא בליבו “למה לו מגיע.., ואני לא..,” וכדומה כפי שהסברנו לעיל. אלא לשמוח בהצלחתם ולהתפלל לשלומם וגם שאני יזכה לכך – זו מידה טובה ומבורכת.
 • ואל יאמר האדם : “כוחי ועוצם ידי עשו לי את החייל הזה”, דהיינו להאמין כי מה שנתן לו השם יתברך זה בחסד ורחמים, ובאמת לפי מעשיו לא מגיע לו, ולא מכוח מעשה ידיו זכה לטוב שיש לו, אלא מחסדי שמיים ורחמי השם יתברך עליו.

 

בדיקה וטיפול בהסרת עין הרע (כי יש כמה סוגי עיניים). 

מבצעי הטיפול בהסרת עין הרע בעופרת, והסגולות לשמירה ונגד עין רעה, צריכים להיות בעלי כוחות רוחניים מיוחדים שיוכל לדחות את העין שנתפסה באדם, ובעל כוח שלא תידבק בו אותה עין! 

חשוב מכל שבישיבת ברסלב מאיר – מדריכים כל אחד איך לעבוד רוחנית על המידות שזה גורם עיקרי לצמצם את הסיכוי להפגע ומגן מעין הרע ומעינא בישא וכל מריעין בישין.

לבירורים נוספים או לקניית הקמע צלצלו 050-4161022

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button

סעודת עניים

דילוג לתוכן