קמע | להזמנה קמעות בהתאמה אישית החל מ26ש"ח עד 500ש"ח

כל הקמעות בהתאמה אישית וגם כל קמע רגיל נכתבים על פי ההלכה על קלף מבהמה כשרה, עם דיו כשר, ובנוצה של סופרי סת"ם כדרך כתיבת מזוזות תפילין וספר תורה, בדקדוק הלכות,

אחרי טבילת מקווה, בקדושה וטהרה עם כוונות הידועות לסופרים על פי הקבלה וספרי חן,

שימו לב הסופרים שלנו לא כותבים שמות של מלאכים וכדומה. בעת כתיבת השמות והאותיות, הידועים לסופרי סת"ם ויודעי חן – למען תצלח ותועיל הסגולה.

קמע

קמעות | קמע בהתאמה אישית מספרי ברסלב ושאר ספרי קודש

מהו קמיע? קמיע זהו שמות קודש וצירופי אותיות או שמות מלאכים המסוגלים להשביע כוחות רוחניים ולהכניע כוחות טומאה מעל האדם, משתמשים בהם כסגולה לשמירה והצלחה

אך כמובן התמדה והשתדלות היא בתפילה שהיא עיקר הסגולה והעיצה לקבלת הישועה וההצלחה. שימו לב כמעט לכל קמע מצורפת תפילה אפשר לכתוב תפילה אישית לכל אדם בהתאם לקמיע !

להתאמת קמיע אישית צלצלו 052-565-2005 או בוואטסאפ יש קמיעות כמעט לכל צרה, עין הרע, נגד כישופים, רוח רעה בבית, הצלחה בעסק, מציאת חן, סגולה ללידה ועוד ועוד…

יש להתקשר – איזה קמע וסגולה מתאימים אישית כל אדם ועניינו האישי.

חלק מהקמעות מגיעים כתובים על קלף כנ"ל, עם תפילת הדרך מצד שני, אטומים בלמינציה עבה, בגודל אריזה בערך של 5ס"מ על 6.5ס"מ עם שוליים לחיתוך, גודל המתאים לנשיאה בארנק וכדומה.

חלקם מגיעים עם תליון מכסף מלא 925. וחלקם בתוך תליון מעור – הכל משתנה לפי המחיר.

כמה עולה להתאים קמעות בהתאמה אישית?

מחירי הקמע והסגולות נע החל מ- 26 ש"ח עד 500ש"ח, תלוי לפי התליון אם זה מעור או מכסף משתנה המחיר וגם לפי סוג הקמע

כל ההכנסות הם 100% תרומה למוסדות ברסלב מאיר ע"ר (כולל קבלת מס) עבור סעודות עניים, שגם יתפללו ויזכירו את שמכם לברכה ותפילה בכותל המערבי וקברות צדיקים במוקד התפילות של חסידי ברסלב!

איזה סוגי קמעות יש?

לפניכם רשימת חלקית עם הסגולות של כל קמע:

# אותיות אתה | אותיות א'ת'ה מסוגל להכניע את הקליפות (ספר המידות – ערך קליפה). שהם דברים בטלים וקשיים, דברים מיותרים ומחשבות טורדניות ומיותרות  רוח רעה וכישופים.

# נוצות של עופות הבר – סגולה לחולי הראה (ספר המידות סגולה). ומסוגלים לחזק את הרוח חיים ושמחת חיים ולהכניס רוח טובה באדם.

# הקוצים מסוגלים [מועילים] להולדה, מגנט הוא סגולה לבנים (ספר המידות בנים)סגולות

# ספר המידות ערך בושה סי' ח – תצייר לפניך אותיות אמונה, ובזה לא יבוא עליך שום בושה
אז לא אבוש בהביטי אל כל מצותיך (תהלים קי"ט, ו), בחינת אמונה, בחינת כל מצותיך אמונה.

באור העניין – אז לא אבוש, לא יבוא עלי שום בושה, בהביטי אל כל מצותיך – בעת שאצייר לפני עיני כל מצוותיך, היינו אותיות אמונה, בחינת כל מצוותיך אמונה (תהלים קי"ט, ו).

# נפתחו השמים ואראה מראות אלוקים (יחזקאל א, א). ר"ת אמונה. כי מי שיש לו אמונה שלימה, הרי זה כאילו רואה בעינים את הדבר, כמבואר בהתורה ויסב (ליקוטי מוהר"ן ח"א סי' ס"ב). וע"כ מי שזוכה לאמונה שלימה, הרי כל השמים פתוחים לפנים, ורואה מראות אלקים עין בעין מחמת תוקף אמונתו באמת.. וזהו אותיות אמונה, נפתחו השמים ואראה מראות אלוקים ר"ת כנ"ל:

# חן טוב אותיות בטחון – השם הזה על קלף מסוגל למציאת חן, והצלחה ובטחון לפני מבחנים.

# שְׁמִירָה לְיוֹלֶדֶת – לכתוב על קלף כשר על ידי סופר ירא שמיים פסוק: "ה' רָמָה יָדְךָ בַּל יֶחֱזָיוּן". (ספר המידות ערך קליפה סי' ב)

# אִשָּׁה שֶׁשּׁוֹפַעַת דָּם, לכתוב על קלף כשר על ידי סופר ירא שמיים שם: "לֹא אֶחָד" וְתִשָּׂא עָלֶיהָ. (ספר המידות ערך נִדָּה סי' ב)

# סגולה לבטל הפחדים והחרדות – הושענות חבוטים מסוגלים לבטל הפחד בצדקה תבטל הפחד ע"י דאגה בא פחד. לפעמים אדם מתפחד קודם שבא עליו איזהו טוב. (ספר המידות – ערך פחד)

# קמע נגד עין הרע – סנפיר של דג – "סנפיר" בגימ' "עין רע". ורבינו נחמן כותב במיוחד ישנו דג מיוחד שסנפירו מסוגל ביותר… (שיחות הר"ן רמב)

# סגולה למציאת חן [למי שצריך נשיאת חן בכלליות בחברה או בעסקים, או למי שמחפש/ת שידוך] – לכתוב על קלף
כסף וזהב חסד ואמת אלוף (ספר המידות – ערך חן).

לפרטים והזמנות דרך הוואטסאפ 052-565-2005

תגובה אחת חביבה ביותר

כתיבת תגובה

פתח שיחה
ברסלב מאיר - אנחנו פה לעזור לכם?
מחפשים קמע מותאם אישית עבורכם?
דברו איתי נשמח לעזור במחיר סביר!