שיר חדש – אזמרה

~ בסייעתא דשמיא ~ ה' הוא המלך ~

🙂 "ישמחו השמיים ותגל הארץ" 🙂

בחסדי ה' המרובים ולאחר מאמצים רבים אנו זוכים להוציא שיר ראשון מתוך אלבום בכורה של פרוייקט 'שירת החיים' – יצירת שירים מתוך לימוד תורה בדיבוק חברים.(ולא במקרה שתחילת דרכינו נפגשת בערב ראש חודש של מתן תורה).

אזמרה :

את התורה שעומדת מאחורי השיר "אזמרה" – תורה רפ"ב בליקוטי מוהר"ן, זכינו ללמוד בעיון במשך כחצי שנה ע"פ הח"י כללים, ללמוד,לדבר, להתחבר ולחיות אותה בליבנו ברוך ה', וממקום זה להוציא את השיר הנפלא הזה למען שמו באהבה!

רבי נחמן אמר לתלמידיו :

"תעשו מהתורות תפילות", ואנו הקטנים רוצים גם לחדש – "לעשות מהתורות שירים וניגונים לה' יתברך", ותפילתנו – שיהי רצון שנזכה לחבר על ידי זה את עצמינו ואת כל עם ישראל לתורה המתוקה שלנו.
ונשמח לשתף ולספר בכמה מילים בודדות על התורה שמאחורי השיר כדי שנזכה 'לשיר מתוך תורה' :

ר' נחמן מברסלב מגלה לנו בתורה "אזמרה"

שלכל אחד מאיתנו יש נקודה יקרה ומיוחדת "היפה בנשים" – שהיא 'קדושת ישראל' שבכל אחד מאיתנו, היהלום שבנו, וקיימת אפילו בפחות שבפחותים! ושכל העצבות והמרה שחורה שעוברת עלינו הם רק בגלל – שאיננו מודעים, מכירים ומפנימים בנקודה זו המשמחת את הלב, שעל ידה נוכל לזכות להיות בשמחה תמידית בעז"ה, וגם לשמח אחרים על ידי שנמצא גם בהם את אותה נקודה יקרה, ובעצם להתפלל, להודות ולהתקרב אל ה' יתברך.

ולא לחינם מזהיר ר' נחמן באזהרה מיוחדת ללכת עם התורה הזאת ולחיות אותה, כי היא 'יסוד גדול לכל מי שרוצה להתקרב אל ה' יתברך'.. ויש הרבה מה להמשיך להרחיב ולדבר על תורה משמחת זו, אך השארנו לכם את המשך התענוג וההנאה להמשך 🙂

בינתיים מתוך מילים אלו, תילחצו פליי על השיר ותתחברו לעולם של שמחה אמיתת בעז"ה! ויהי רצון שנזכה כולנו לראות את הטוב שיש בנו ובאחרים מתוך הרע המדמה שמתעתע בנו ועל ידי זה לקרב את גאולתינו השלימה ברחמים. אמן, סלה!~

נ.ב. –

הננו אברכים שלומדים תורה ב"ה רוב שעות היום, ועומדים לרשותנו ב"ה עוד המון יצירות נפלאות שונות ומגוונות, ובכדי שנוכל להמשיך ולהעצים את הפרוייקט הנפלא הזה של "שירים מתוך תורה" – אנו פונים לכל המעוניין ובפרט למי שיש ביכולתו וברצונו לפתח ולקדם את הפרוייקט הזה איתנו – מבחינה כספית ומוזיקלית, נשמח שיצור עמנו קשר – אשריכם ישראל!!!

~ליצירת קשר: 052-6233050 – גיא. 054-7571616 – משה. shiratachahim@gmail.com

הראה עוד

מאמר מקושר

כתיבת תגובה