תלמידים כותביםתפילה לזיווג

מעוקבי זיווג

מעוקבי זיווג? אין ייאוש בעולם כלל!

מעוקבי זיווג – אין יאוש בעולם כלל !

בס”ד,
הרב קנייבסקי אמר על כל הייסורים, שבעצם כולנו עוברים:
גדולי הדור שעוזבים, יתומים, אלמנות, מחלות איומות, תאונות דרכים,
משפחות שלמות נמחקות, פרנסה, שלום בית, זיווג, עיקובים בפרי בטן, בריאות…
הכל זה ניסיונות ובירורים באמונה, מירוק אחרון לפני הגאולה, ובואו של משיח צידקנו.
ה’ יתברך ברחמיו הגדולים ובאהבתו העצומה לכלל ישראל, מבקש בעצם הניסיונות שעוברים על כלל ישראל
זה להביא אותנו לקראת הגאולה – כמה שיותר נקיים וזכים למעמד המקודש בו “ביום ההוא יהיה ה’ אחד ושמו אחד”

מי שמכיר את הרב קנייבסקי יודע שהוא לא נוהג לדבר על הנושא…
ובכל זאת הוא הוסיף ואמר “אכן המשיח אמור להופיע בקרוב… אבל אנו לא מבינים עד כמה קרוב…”
להחזיק חזק… לא לשחרר… לא להתייאש…
והבוטח בה’ חסד יסובבהו !!

מעוקבי זיווג :

אז אם אתם מרגישים לחוצים, הבן זוג שלי עדיין לא הגיע כולם מסביבי מתחתנים ואני נישאר\ת גלמוד\ה ..למה?! אני משתדל להתחזק אני מרגיש מוכן!!
אי אי יהודים יקרים כמה שהכל לטוווובה !! לפעמים אתה מרגיש מוכן אבל ה’ רוצה שתיהיה מוכן באמת, שתיהיה יציב מבחנה רוחנית, ושהמידות שלך יתאימו לחיי זוגיות, זה הכל …

אם את צדיקה את תקבלי צדיק !!

זה כתוב בגמרא שכמה שעבדת על המידות שלך וכמה שהשקעתה ברוחניות שלך ככה הבן זוג שלך יהיה באותה רמה, ואם כרגע אין לך בן זוג זה כדי שתעבדי עוד קצת על עצמך ובקרוב מאוד בעזרת ה’ יגיע הבן זוג..

וגם יש כאלה מתחתנים בגיל מוקדם אבל מה?!- הם לא מצליחים להביא ילדים לעולם, וכי זה ניסיון יותר טוב ?! אי אי אפשר לדעת אסור לחשוב שאם אני ימצא בן זוג כל הבעיות יפתרו עדיף לך לחכות לצדיק שלך, ועדיף לך אחי היקר לחכות לצדיקה שלך בסבלנות ורק אם ניהיה באמת רגועים ומאמינים שהכל לטובה ונמשיך לעבוד על האמונה והתפילה והמידות טובות.., בסוף זה יגיע, ואז נראה שהכל היה לטובה…

כתוב בגמרא

שכל אחד בשעת הלידה שלו ניקבע לו עם מי הוא יתחתן כל כך אין מה להלחץ כבר עכשיו כן עכשיו שאת לחוצה להתחתן יושב הבן זוג שלך במקום אחר ומכין את עצמו לחיים שלו איתך כי ככה ניקבע שאתם תיהו ביחד וזה יקרה כולם רוצים במוקדם אבל לפעמים ניקבע משמים שזה קצת יתעכב ..

מעוקבי זיווג – הכי חשוב שתיהיו שמחים למרות הכל כי לא שווה משום סיבה בעולם להיות עצובים כי הכל לטובה באמת קל לומר אבל באמת שחובה להאמין ככה אשרינו שזכינו להאמין במלך המלכים ובזערת ה’ מאחל לכל אחת ואחד מימכם וגם לעצמי לימצוא את הבן זוג הראוי והנכון על פי שורש נשמתנו אמן.

מאת אריה >> אין שום ייאוש בעולם !

תגים

מאמר מקושר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button

מתנות לאביונים ומחצית השקלמתנות לאביונים היא אחת מהמצוות החשובות הנוהגות בחג הפורים, והיא חלה על גברים ונשים כאחד. המצווה מחייבת כל אדם להעניק מתנות במהלך החג לשני אביונים לפחות, מתנה אחת לפחות לכל אחד – וזאת כדי להרבות שמחה בעם ישראל ! ודווקא עי”ז מתקבלות כל התפילות, כמו שנותנים לעניים ביד רחבה לשמח אותם, כך נותנים לנו משמיים ועונים לתפילותינו – שאנחנו, כל אחד מאיתנו עני עם הצרות שלו והקשיים שלו בחיים (ממולץ לקרוא – תפילה לתורמים מתנות לאביונים).

צדקה מרחיבה ומעשירה – ע”כ ראוי להרבות במתנות לאביונים יותר מלהרבות בסעודתו. את המתנות לאביונים – מחלקים בסתר ובכבוד למשפחות נזקקות וילדים עניים – “בו ביום”.
בואו תזכו בנו – תרמו בשמחה ותצליחו כל השנה… מתנות לאביונים
052-565-2005
Close