למה לא הולך לי בשידוכים !

תשאל את הרב | כבוד הרב שלום !
שמי… ואני בת… נולדתי ב… וכו'

ברצוני לשאול לגבי זוגיות !?

למה לא מצליח לי ?

אני מתחילה קשר והוא מסתיים תוך חודש חודשיים וחצי

אני רוצה זוגיות אמיתית, משורש נשמתי,

להתחתן עם בחור טוב שרוצה לבנות ביחד…

קשה לי נורא אני לא מוצאת מישהו !!

אני חושבת שהבעיה אצלי מה אני יעשה ?

רוצה להתחתן בע"ה….

שאל את הרב

 

אם לתלות את העיקוב בגלל בעיה שלך – אולי כן, אולי לא. את זה את יכולה לדעת בעצמך, עם קצת יישוב הדעת, להתבונן מהיא הסיבה שיכולה להפריע, אולי התנהגות קצת מוזרה, אולי סיגנון דיבור, אולי להשקיע קצת במראה לפני השידוך… וכדומה – את זה תוכלי לעשות עם עצמך עם קצת יישוב הדעת !

בכל אופן לא טוב סתם לתלות בבעיות כל שהם [אלא אם באמת יש בעיה ניכרת לאנשים שאז יש לטפל בה כגון מראה או התנהגות וכד'] הרי מה' אישה לאיש, וכמו שהעולם אומר לכל סיר יש את המכסה שלו – ולא צריך להשתגע ולהיות מי שאת לא, כדי למצוא חן ומייד להתחתן !!

וגם יש להתחזק כי כל עקבה לטובה – לפעמים אדם צריך לעבור ניסיונות ובירורים, או לתקן [פגמים ועוון שגרם], או כדי להכיר ולהבין יותר על עצמו ומה שטוב לו באמת, והרי כל שידוך אומרים חז"ל עושה רושם, ואפשר ללמוד ממנו ולהבנות ולהשתנות נפשית ורוחנית להיות יותר טובה במידות והתנהגות ולקחת את זה כהעצמה להתקדם רוחנית, והחכים ולהבין מה הוא באמת השידוך הבחור – הטוב והנורמלי שטוב לך לבנית הבית היהודי.

על כן לא צריך להיות לחוצה, והרי ידוע שכל חתול וחתולה מולידים, וזה לא קשה לקחת מכנסיים וחצאית ולשדכם חד פעמי – לבנות קשר ובית על בסיס התורה ואהבה וקשר אמיתי – צריך הרבה עבודה עצמית ובירורים ובעיקר יש להשקיע ב : תפילה, צדקה, ואמירת תיקון הכללי – הקשור לנושא זה !

בברכת התורה ולומדיה

ישיבת ברסלב – "נצח מאיר"

 

 

 

 

הראה עוד

מאמר מקושר

כתיבת תגובה